Het LSR

Sterk in medezeggenschap

Kaart niet beschikbaar

Datum/Tijd
Date(s) - 08/04/2027
18:30 - 20:30

Categorieën


Technologie en AI in de zorg: ‘wat moet een cliëntenraad ermee?”

Ook in de langdurige zorg is Artificial intelligence (AI) hot. In de langdurige zorg zie je AI vaak minder spectaculair terug dan in het ziekenhuis. Het gaat minder om “AI die een diagnose stelt” en vaker om technologie die helpt om zelfstandigheid, veiligheid, kwaliteit van leven en werkdruk te ondersteunen. In de langdurige zorg komt daar iets bijzonders bij: AI technologie komt heel dicht bij het dagelijks leven van mensen. Een sensor in een slaapkamer, een camera die beweging analyseert of een algoritme dat gedrag beoordeelt is iets anders dan AI die op kantoor een rooster maakt.

Het inzetten van AI vraagt om zorgvuldige keuzes en aandacht voor kwaliteit, duidelijkheid en verantwoord gebruik. Belangrijk dus dat cliënten en uw cliëntenraad kunnen meedenken!

Wilt u hier meer over weten en/of ervaringen delen?

Wat er verder op het programma komt volgt nog.

Bedoeld voor

Deze bijeenkomst is bedoeld voor leden van cliëntenraden uit de langdurige zorg die lid zijn van het LSR.

Datum, tijd en locatie

  • Donderdag 8 april 2027
  • Van 18.30 uur tot 20.30 uur
  • Online

Kosten

Gratis voor cliëntenraden, die lid zijn van het LSR.

Aanmelden

Aanmelden kan door het invullen van onderstaand aanmeldingsformulier. Er kunnen meerdere deelnemers tegelijk worden aangemeld (indien van toepassing). Na aanmelding ontvangt u een bevestiging van aanmelding. U ontvangt, uiterlijk één week voor aanvang, een definitieve bevestiging met daarin de link en het programma.

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Gegevens deelnemer

Gegevens organisatie / cliëntenraad

Delen op social media

About Author

Mis geen update
Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.