We hebben een positief advies gegeven over de bouw van een nieuwe locatie. De cliëntenraad hoorde dat in de nieuwe locatie niet meer zelf gekookt kan worden. We hebben al advies gegeven over de bouw. Kunnen we nog advies geven over het koken?

Door de nieuwbouw kan er niet meer gekookt worden. Niet meer kunnen koken valt in de wet onder voeding. Veranderingen in de voeding zijn verzwaard advies. Dit staat in de wet Wmcz bij artikel 3.1.i.

De cliëntenraad moet over het koken een verzwaard adviesvraag krijgen. Dat de cliëntenraad de nieuwbouw positief vond maakt hiervoor niet uit. Als de cliëntenraad nog geen adviesvraag heeft gekregen, vraag er dan naar bij de manager.

Delen op social media