De centrale cliëntenraad van Esdégé- Reigersdaal schreef ons een brandbrief en schreef een manifest om in de politiek aandacht te vragen voor de gehandicaptenzorg. Wat doet het LSR?
We zijn het helemaal met de cliëntenraad eens dat hoge kosten en tekort aan personeel, geen reden mag zijn dat mensen met een beperking minder zorg en ondersteuning krijgen en meer moeten betalen.
Manifest centrale cliëntenraad Esdégé- Reigersdaal
Samen met KansPlus en Ieder(In) vraagt het LSR regelmatig aandacht voor mensen met een beperking bij de politiek in Den Haag. Wij doen dit door verschillende onderwerpen die voor mensen met een beperking belangrijk zijn te bespreken.
In een gezamenlijke brief als antwoord op de brandbrief van de centrale cliëntenraad van Esdégé- Reigersdaal staat wat wij doen. Dit is voor alle cliëntenraden belangrijk om te weten.
Zie ook ons bericht Politiek moet problemen gehandicaptenzorg snel aanpakken
Wij vinden dat er snel wat moet gebeuren en zullen dat de komende tijd, in aanloop naar de verkiezingen, nog meer onder de aandacht van de politiek brengen.