Het LSR

Sterk in medezeggenschap

    • Contrast
    • Layout
    • Tekstgrootte
Kaart wordt geladen...

Datum/Tijd
Date(s) - 31/03/2023
10:00 - 16:00

Locatie
Het LSR

Categorieën


Wat kan en mag je als cliëntenraadslid? In één dag op de hoogte van je rol in de cliëntenraad. Met informatie over wetgeving, handvatten over de werkzaamheden van de cliëntenraad én uitwisseling met anderen.

Leer alles over medezeggenschap

Meepraten op bestuursniveau. Belangen behartigen van alle cliënten. Wetten kennen en toepassen. Nog niet zo eenvoudig allemaal. Kies daarom voor deze basiscursus voor cliëntenraadsleden in de langdurige zorg.

Voor de langdurige zorg

Deze basiscursus is bedoeld voor nieuwe leden van cliëntenraden en voor raadsleden die graag hun basiskennis opfrissen en nieuwe inzichten willen opdoen. Deze cursus is op maat gemaakt voor de langdurige zorg en met name gericht op ouders en verwanten.

Datum, tijd en locatie

  • vrijdag 31 maart 2023
  • van 10.00 uur tot 16.00 uur
  • Australiëlaan 11A (3e etage) te Utrecht (kantoor LSR)

Kosten

  • € 325,00 per deelnemer
  • inclusief lunch verzorgd door het LSR

Aanmelden

We hanteren een maximum aantal van 12 deelnemers.

Aanmelden kan door het invullen van onderstaand aanmeldingsformulier, er kunnen meerdere deelnemers tegelijk worden aangemeld (indien van toepassing). Na aanmelding ontvangt u een bevestiging van aanmelding. U ontvangt, uiterlijk één week voor aanvang, een definitieve bevestiging met routebeschrijving en het programma.

Delen op social media

Over de auteur

Mis geen update
Schrijf je in voor de nieuwsbrief